grslsntlr

grslsntlr

Web site URL: http://www.bohcacii.com Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

eTicaret Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı


Kendi alan adınızı ve logonuzu seçin yeter. Her türlü altyapısı, operasyonu ve hatta tüm ürünleri ile satışa hazır eTicaret mağazanız bizden.
Binlerce girişimci ortak platformda bir araya geliyor, birlikte alıyor, birlikte satıyor ve birlikte kazanıyoruz.

                                                                                       Sizinle Daha da Güçlüyüz.
 
 
 

 

eMağazandan Al Tasarruf Et

Kendi alışverişlerini kendi eTicaret mağazandan yaparak hem internetten alışverişin avantajlarından faydalan hem de kazanç elde et.
 
 
 
 
 
 
 

 

Tanıtım Yap Ek Gelir Kazan

eTicaret mağazanı tanıt. Böylece insanların zaten yapacakları alışverişleri internetin avantajları ile yapmasını sağla. Onlar tasarruf ederken sen de kazanç elde et.
 
 
 
 
 
 

 

Fırsatı Paylaş Kazancını Katla

Bu fırsatı, daha fazlasını isteyen ve ben de kendi eTicaret mağazamı açmak istiyorum diyenlerle paylaş. Onlar kendi eTicaret mağazalarından kazanç elde ederken sen de kazancını katla.
 
 SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİR İŞ OLARAK DÜŞÜNEREK BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ...AYRINTILI BİLGİ İÇİN http://bohcacii.blogspot.com.tr/ SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

SON KATILIM: 1 MAYIS 2015

Sivas Valiliği Özel Kalem Müdürlüğü tarafından, 4 Eylül Sivas Kongresi kapsamında Türkiye geneli resmi/özel tüm ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik "Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması" düzenlenmektedir.Yarışma şartnamesi için tıklayınız...

SON KATILIM: 6 NİSAN 2015

Turizm bilincini geliştirmek, farkındalık yaratacak fikirlere ışık tutmak amacıyla "turizm" konulu liseler arası Afiş, Resim ve Fotograf yarışması yapılacaktır.Yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödülleri 15/04/2015 tarihinde Balıkçı Barınağı yanındaki alanda, 17:00´da düzenlenecek olan Turizm Haftası açılış programında verilecek olup ayrıca derceye giren eserler "Fethiye Fotoğrafları" konulu resim sergisinde sergilenecektir.

SON KATILIM : 15 NİSAN 2015

Bu Yıl 34. sü düzenlenecek olan "Pınar Resim Yarışması" ile ilgili şartname için tıklayınız...

SON KATILIM : 3 NİSAN 2015

Bursa ili Nilüfer ilçesinde faaliyette bulunan Özel Bursa Sınav İlkokulu Müdürlüğü´nün Türkiye geneli resmi-özel  tüm ilkokul 7-9 yaş arası öğrencilere yönelik ´´Barış Dolu Bir Dünyada Mutlu Yaşar Çocuklar´´ adlı Uluslararası Resim Yarışması düzenlenmektedir.Yarışma şartnamesi için tıklayınız....

SON KATILIM : 17 NİSAN

Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı´nın Bakanlığımız ile imzaladığı Protokol kapsamında Türkiye geneli resmi ve özel ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okul öğrencilerine yönelik, "Türkiye ve Dengeli Beslenme" ve "Fiziksel Aktivite ve Sağlık Etkileri" konulu "Resim, Fotoğraf ve Video Yarışması" yarışması düzenleneceği,bildirilmiştir. İlgili yazı için tıklayınız...

Sayfa 1 / 35